Europejskie centrum chirurgii ręki

Infolinia (PN-PT 10-18): 00 48 535 911 112
00 48 535 555 999
Wybierz język:
pl en es ua ru ch
Europejskie centrum chirurgii ręki
Strona główna / Ochrona danych osobowych

Ochrona danych osobowych

Szanowni Państwo,

w związku ze zmianą przepisów dotyczących ochrony danych osobowych, tj. wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO/GDPR) uprzejmie informujemy, że Państwa dane osobowe są przetwarzane przez Specjalistyczny Gabinet Chirurgiczny Paweł Zejler , który administruje domeną www.chirurgiareki.pl oraz www.handsurgery.eu i danymi osobowymi w celu świadczenia usług medycznych oraz prezentowania kompleksowej oferty przedsiębiorstwa oraz, gdy udzielono dodatkowej zgody, także w celach marketingowych.

Niniejszą informację wysyłamy wyłącznie do osób, które w przeszłości korzystały lub chciały skorzystać z naszych usług,

Zgodnie z nowymi wymaganiami, pragniemy poinformować Państwa o zakresie i celach, w jakich przetwarzamy Państwa dane osobowe, a przede wszystkim o przysługujących prawach.

Szczegółowe informacje na ten temat znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności >>> Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak może być warunkiem skorzystania ze świadczonych przez nas z usług,

Powierzone dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celach świadczenia usług medycznych i że zakres ten jest niezbędny do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów administratorów lub stron trzecich, niepozostających jednocześnie w kolizji z Państwa interesami, a nade wszystko nienaruszających Państwa praw i wolności.

Proszę pamiętać, że Państwa dane zostały pozyskane w wyniku przesłania do nas Formularza Zgłoszeniowego z witryny www oraz wcześniejszych kontaktów w naszych placówkach i przysługuje Państwu szereg gwarancji i praw związanych z danymi, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli nie zgadzają się Państwo z naszą oceną niezbędności przetwarzania danych lub mają inne zastrzeżenia w tym zakresie, proszę zgłosić sprzeciw lub zastrzeżenia na adres: info@chirurgiareki.pl

Jeśli chcesz umówić się z naszym specjalistą chirurgii ręki, wybierz placówkę
Wybierz placówkę
Dane kontaktowe