Europejskie centrum chirurgii ręki

Infolinia (PN-PT 10-18): 00 48 535 911 112
00 48 535 555 999
Wybierz język:
pl en es ua ru ch
Europejskie centrum chirurgii ręki
Strona główna / Nota prawna

Nota prawna

Portal internetowy www.chirurgiareki.pl ma charakter wyłącznie informacyjny, a nie konsultacyjny. Autorzy dołożyli wszelkich możliwych starań, aby zakres wiadomości zawarty w tym Portalu był zgodny z aktualnym stanem wiedzy, wskazaniami i praktyką kliniczną. Mimo to, ze względu na bardzo szybki postęp nauki i zmieniające się regulacje prawne, Użytkownik Portalu musi brać pod uwagę, że informacje zawarte w portalu mogą odbiegać od najnowszych doniesień medycznych związanych z diagnostyką, badań podstawowych, niepożądanych działań leków, mogących wystąpić powikłań czy zdarzeń niepożądanych.

Dotyczy to także specjalnych ostrzeżeń i środków ostrożności. Informacje zawarte w Portalu www.chirurgiareki.pl nie mogą stanowić żadnych podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań terapeutycznych a powinny skłonić Użytkownika do zasięgnięcia profesjonalnej konsultacji medycznej.

Decyzje o postawieniu diagnozy, rozpoczęciu leczenia czy innej terapii, rehabilitacji w konkretnym schorzeniu pacjenta podejmowane są po konsultacji medycznej i wykonaniu właściwych badań tylko i wyłącznie przez lekarzy i innych uprawnionych do wykonywania tych czynności osób.

Administratorzy, prowadzący i wszystkie osoby powiązane z Portalem www.chirurgiareki.pl nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za powstałe błędy, komplikacje, powikłania wynikłe u osób, które samodzielnie zastosują informacje zawarte w tym serwisie.

Wszystkie treści (zwłaszcza logotypy partnerów HUSQVARNA, 3M, DIAGNOSTYKA, LUXMED, SZKOŁA STOK, KOTELNICA BIAŁCZAŃSKA, INTERMED. MARTIMED SKYTOURS, DAINESE, GUIDO DANIELE ) treści tekstowe, graficzne i inne zawarte w portalu www.chirurgiareki.pl oraz stron powiązanych stanowią własność chronioną prawnie ich właścicieli i nie mogą być w jakiejkolwiek formie kopiowane, powielanie na wszystkie znane i nieznane nośniki trwałe i elektroniczne bez pisemnej zgody ich właścicieli z zachowaniem ich odrębnych regulacji prawnych.

Na kopiowanie wszystkich treści czy ich części z portalu www.chirurgiareki.pl wymagana jest pisemna zgoda administratora portalu pod groźbą wyciągnięcia konsekwencji prawnych.

Z tej klauzuli wyłączone są wyłącznie treści z podstrony Choroby.

TREŚCI, RYSUNKI, ILUSTRACJE, FILMY portalu www.chirirgiareki.pl służą wyłącznie celom edukacyjnym, a nie komercyjnym. Nie mogą stanowić podstawy do stawiania diagnozy i podjęcia leczenia.

Informacje dotyczące bezpieczeństwa, środków ochrony rąk i kończyny górnej i innych nie warunkują pełnego zabezpieczenia rąk i kończyny górnej przed wystąpieniem urazu i nie zwalniają Użytkownika Portalu do zapoznania się i stosowania innych zaleceń wymaganych przy używaniu wszystkich urządzeń (instrukcje obsługi) czy innych przepisów(zasady zachowania się w górach, na stoku narciarskim, przepisy ruchu drogowego) i wszystkich innych obowiązujących przepisów i zasad w miejscu przebywania Użytkownika portalu www.chirurgiareki.pl

Jeśli chcesz umówić się z naszym specjalistą chirurgii ręki, wybierz placówkę
Wybierz placówkę
Dane kontaktowe